zobacz zdjęcia z finału

zobacz zdjęcia ze startu

zobacz zdjęcia z rozgrzewki

FINAŁ

Tym razem zakończenie programu, czyli tzw. „Finał” programu „DOBRY WYBÓR” odbyło się w naszej szkole. W sobotę 24 kwietnia gościliśmy w murach naszej szkoły wielu gości oraz uczestników konkursu ze wszystkich szkól podstawowych, w sumie około 500 osób, w tym uczniów klas VI, ich wychowawców i rodziców. Była to świetna okazja, by każdy mógł poznać naszą szkołę.

Już od kilku tygodni trwały intensywne przygotowania. W obecności przedstawicieli uczniów klas VI rozlosowano przydział miejsca dla każdej drużyny w konkretnej sali lekcyjnej. Przygotowywane są miejsca na przyjęcie gości, na obrady komisji, a także atrakcje dla uczestników konkursu, by po zakończeniu swych zadań mogli czas oczekiwania na ogłoszenie wyników spędzić w sposób miły i aktywny. W przygotowania zaangażowano liczną grupę nauczycieli naszej szkoły.

zobacz zdjęcia z finału

START

Wystartowaliśmy!

25.11.2009 r. o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Kwidzynie spotkaliśmy się z wszystkimi uczniami klas VI naszego miasta. Celem naszego spotkania było wzajemne poznanie się uczestników „DOBREGO WYBORU”. Spotkanie prowadziła p. Wiesława Strzelczyk. Każdy uczestnik otrzymał prezent - smycz do kluczy z logo programu. Po przywitaniu gości każda drużyna miała swoje 3 minuty na przedstawienie się pozostałym. A oto drużyny naszej szkoły:

Czyż nie wyglądają odlotowo??!

Pozostałe drużyny wyglądały równie kolorowo, widać było, że ich uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością w przygotowaniu swoich prezentacji.

Jak co roku spotkanie zakończył występ gwiazdy. W tym roku był nią „Klub Dobrej Piosenki”, prowadzony przez p. Mieczysława Dzikowskiego.

(zobacz zdjęcia ze startu oraz przeczytaj artykuł na stronie www.kwidzyn.pl)

Regina Żuk

I znów uczniowie kolejnych czterech klas VI zapoznali się z ofertą, jaką jest „Dobry Wybór”. Na spotkaniach w klasach VI a, VI b, VI c i VI d przedstawiono im treści, etapy oraz zasady udziału w tym przedsięwzięciu. Część młodych ludzi doskonale wiedziała, że DOBRY WYBÓR to fantastyczny konkurs pełen atrakcji i niespodzianek, a także czas na zdobywanie wiedzy i umiejętności, by móc dokonywać dobrych wyborów pomiędzy używkami a zdrowym i bezpiecznym życiem. Dzieciaki z wielkim entuzjazmem przyjęli propozycję. Każdy własnoręcznie wpisał się na listę zgłoszeniową do programu. Życzymy wszystkim, by udział w programie zaowocował tylko dobrymi decyzjami w przyszłości.

(zobacz zdjęcia z rozgrzewki)