KOLEJNY ETAP PROGRAMU – WALKA

VI b

VI c

VI d

Klasa VIa - "Niezłe Ziółka"

Klasa VI b - "Fragi Antydragi"

Klasa VIc - "Smerfowe wariaty z antydragowej chaty"

Klasa VId - "Drużyna graczy bez dopalaczy"

I etap ROZGRZEWKA już rozpoczęty

Po raz 10 w naszej szkole  będzie realizowany program „Dobry wybór”. To propozycja dla uczniów klas szóstych, ich rodziców i wychowawców. Rozgrzewamy się… spotykamy się z uczniami oraz ich wychowawcami (zobacz fotografie). Opowiadamy, jakie działania czekają na uczniów, co jest treścią programu, jakie są zasady  i jakie korzyści przyniesie wszystkim udział. Zachęcamy i zapraszamy uczniów. Oglądamy zdjęcia i filmy z poprzednich lat. Okazuje się, że nie trzeba uczniów jakoś specjalnie  namawiać. Wielu z nich  już słyszało o „Dobrym wyborze” od swoich starszych braci lub sióstr czy  znajomych kolegów  i koleżanek. I Udaje się!!! Uczniowie podejmują pierwszą dobrą decyzję i wpisują się na listę startową, własnoręcznym podpisem deklarując swój akces. Teraz przed nami pierwsze zadania - wybranie nazwy dla drużyny klasowej oraz rozwiązanie zadanie pierwszego etapu.

Czeka nas wspaniała zabawa i zdobywanie wiedzy w niebanalny sposób!