(zobacz fotografie z finału)

VI a

VI b

VI c

VI d

JUŻ PO RAZ XI „DOBRY WYBÓR” W NASZEJ SZKOLE!

Kolejny raz uczniowie klas VI, ich rodzice i nauczyciele będą mogli wziąć udział w programie wychowawczo profilaktycznym „Dobry wybór”. W klasach  odbyła się ROZGRZEWKA. Uczniowie zapoznali się z programem, jego treściami, celami i  przebiegiem (zobacz fotografie).

Głównym zamierzeniem jest zdobycie wiedzy i umiejętności, by móc skutecznie podejmować dobre i bezpieczne decyzje co do wyboru kolegów, sposobu spędzania wolnego czasu bez używek typu: nikotyna, alkohol czy dopalacze.  Niektórzy mają już całkiem sporą wiedzę na ten temat, gdyż ich starsze rodzeństwo, rodzice czy koledzy mieli okazję uczestniczyć we wcześniejszych edycjach programu. Już wiedzą, że czeka ich wielki, odlotowy konkurs w czterech etapach. Podczas każdego z nich wykonywane są  zadania, które są punktowane. Program kończy się Finałem, podczas którego po wykonaniu kolejnych zadań wyłonione będą zwycięskie drużyny i rozdane nagrody.  Uczniowie wybrali nazwę dla swej drużyny, a do połowy listopada mają do wykonania pierwsze punktowane zadanie konkursowe.

W. Strzelczyk

• Ja

• Ja i inni

• Społeczność

• Środowisko naturalne.

Następnie napisz, co Twoim zdaniem jest najważniejsze. Sam wybierz, czy chcesz pisać na jeden, najważniejszy z  tematów, czy o wszystkim.

Zadanie należy wykonać do 18 listopada 2016 roku.

Nasze drużyny:

Klasa VIa - "Sportowa z SP2"

Klasa VI b - "Ogrodnicy antymarihuanicy"

Klasa VIc - "Sto twarzy niedymiących kominiarzy"

Klasa VId - "Antyużywkowe myszajki"